logo

cuk1

dąbie

I Liga Wojewódzka Jaguar Gdańsk - U2 Bytów 2004 5:1

W ostatniej kolejce rundy jesiennej nasza drużyna udała się na mecz do Gdańska z Jaguarem. Mecz zakończył się zwycięstwem Jaguara 5:1. Nasza drużyna pierwszą połowę przespała, przestraszyła się wyżej notowanego rywal. W pierwszej połowie nie podjęła walki, a strata w pierwszej minucie bramki załamała nasz zespól. Trener bał się, że mecz może zakończyć się jak z Lechią sromotną porażką. W przerwie trener przeprowadził męską rozmowę z zawodnikami. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła z większą wolą walki. Przełożyło to się na grę całego zespołu. Zawodnicy zaczęli agresywniej grać, a co najważniejsze podjęli walkę. Bardziej zgrani i lepiej wyszkoleni zawodnicy Jaguara nie mieli już tak wiele miejsca na boisku i nie stwarzali sobie dużo sytuacji jak w pierwszej połowie. Nasz zespół stworzył sobie kilka sytuacji. Po rzucie wolnym i wrzutce Szymona Nowakowskiego Kamil Dułak strzelił jedyną bramkę dla naszego zespołu.  Dobra  postawa Wojtka Chrzana mimo puszczenia pięciu goli uchroniła nasz zespół od wyższej porażki szczególnie w pierwszej połowie.  Nasz zespól pochwalić można za drugą połowę meczu, co udowadnia, że można powalczyć z każdym zespołem gdy tylko podejmie się walkę.

Skład  U2 Bytów: Wojciech Chrzan, Aleksander Masternak, Gracjan Mański, Adam Wolski, Filip Krycki, Aleksander Treder, Kacper Treder, Kamil Wroński, Jakub Mielewczyk, Oskar Werra, Nowakowski Szymon, Tomasz Sawicki,  Denis Kiedrowski, Kamil Dułak.