W czerwcu nasze drużyny zakonczyły zmagania ligowe. W ich pojedynkach padły następujące rezultaty:
Rocznik 2004/5 - Słupska Klasa Okręgowa Junior C1
Kolejka nr 19 i 20
PAUZA
Kolejka nr 21
U2 Bytów - Bieliński Czarna Dąbrówka 5:2 (1:1)
Kolejka nr 22
Piast Agrochem Człuchów - U2 Bytów 1:5 (0:3)
Pierwsze miejsce na koniec rozgrywek!!!
Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,27243.h…
Rocznik 2006/7 - I Liga Wojewódzka Junior D1 (na zadjęciu)
Kolejka nr 25
Pauza
Kolejka nr 26 (rozegrana wcześniej)
GTS Pruszcz Gdański - U2 Bytów 0:1 (0:1)
Kolejka nr 27
U2 Bytów - Arka Gdynia SI 4:1 (2:0)
Kolejka nr 28
Beniaminek 03 Starogard Gdański - U2 Bytów 0:2 (0:1)
Kolejka nr 29
U2 Bytów - Stolem Gniewino 0:1 (0:1)
Kolejka nr 30
Lechia Gdańsk - U2 Bytów 2:0 (0:0)
Ostatecznie zajmujemy piąte miejsce w województwie !!!!
Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,27248.h…
Rocznik 2008 - Słupska Klasa Okręgowa Junior D2 grupa II
Klasa rozgrywkowa dla rocznik 2007, my gramy rocznikiem 2008
Kolejka nr 21
U2 Bytów - Lider Rychnowy 6:2 (3:0)
Kolejka nr 22
Sparta Konarzyny - U2 Bytów 1:6 (1:4)
Bezapelacyjnie pierwsze miejsce na koniec rozgrywek i awans do Ligi Wojewódzkiej!!!
Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26761.html
Rocznik 2009- Słupska Klasa Okręgowa Junior E2 grupa 12
Nominalna klasa rozgrywkowa dla tego rocznika
Turniej nr 3, gospodarz Kaszubia Studzienice
U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 2:0
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 2:1
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 0:1
U2 Bytów - MKS Debrzno 2:0
Zaległy turniej nr 1, gospodarz MKS Debrzno
U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 2:1
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 1:0
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 1:2
U2 Bytów - MKS Debrzno 1:3
Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29455.html
Rocznik 2010- Słupska Klasa Okręgowa Junior F1 grupa 12 (na zadjęciu)
Turniej nr 3, gospodarz Bieliński Czarna Dąbrówka
U2 Bytów - Kaszubia Studzienice 3:0
U2 Bytów - AP JFA Przechlewo 3:1
U2 Bytów - Bieliński Czarna Dąbrówka 2:0
Tabelę i pozostałe wyniki znajdziecie tutaj https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29461.html
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów
email: kontakt@u2bytow.pl