• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Logo Orlen forma podstawowa pozytyw

   Orlen program logo

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 ekocolor

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

Relacja z meczu PLJ C1 KP Starogard Gd. - U-2 Bytów

Relacja z meczu KP Starogard Gd. - U-2 bytów w ramch PLJ C1:

W dniu 29.09.13 roku piłkarze U-2 Bytów grali wyjazdowe spotkanie z KP Starogard Gd. Od pierwszego gwizdka sędziego gra naszej drużyny nie układała się, była chaotyczna i występowało dużo błędów własnych w prowadzeniu, przyjęciu i podaniach, które były niedokładne. Poza tym brak skuteczności w sytuacjach podbramkowych przy wykończeniu akcji. Gra była szarpana i prowadzona była bez pomysłu. Mimo tego w 15 min. ładnym strzałem w długi róg popisał się Patryk Wolski, który zdobył pierwszą bramkę. Po tym golu gra naszego zespołu była nieudolna i bardzo zła. Wynikiem takiej gry była strata dwóch bramek i po pierwszej połowie nasi zawodnicy schodzili z wynikiem 2:1. Do takiej sytuacji przyczynił się również sędzia tego spotkania, który puścił ewidentnego spalonego, po którym gospodarze zdobyli bramkę. Druga połowa była lepsza w wykonaniu naszego zespołu. W 40 min. M. Czajkowski strzałem głową posłał piłkę do bramki gospodarzy, która odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Ustalając wynik spotkania meczu na 2:2. Nasza drużyna mała jeszcze kilka sytuacji bramkowych, jednak indolencja strzelecka i brak szczęścia nie pozwoliła na strzelenie zwycięskiej bramki w tym spotkaniu. Mecz był bardzo słaby w wykonaniu naszego zespołu i oby takich zawodów było jak najmniej. Na wyróżnienie w grze naszego zespołu zasługuje Mateusz Kaba, który swoją grą zachwycał i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Mateusz Kaba jest bardzo dojrzałym zawodnikiem i prezentuje bardzo wysoki i równy poziom swojej gry.

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
maj 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31