• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Logo Orlen forma podstawowa pozytyw

   Orlen program logo

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 ekocolor

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

LOTOS JUNIOR CUP 2016

05.06.2016 r. nasza drużyna wzięła udział w finale LOTOS JUNIOR CUP 2016  w Gniewinie. Po oficjalnym rozpoczęciu turnieju nastąpiło losowanie. Zawodnicy rozpoczęli turniej od zmagań w czterech grupach.

Nasza drużyna trafiła do grupy D, a jej rywalami byli zawodnicy z Malborka, Stężycy i Kartuz. Mecze były rozgrywane każdy po 12 minut. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną z Malborka. Jak już nas przyzwyczaili nasi zawodnicy pierwsze mecze nie należały do udanych, i tym razem też to się potwierdziło. Mecz był wyrównany, ale mało było składnych akcji i zaangażowania. Jedyna bramka padła po błędzie naszych obrońców  i strzale z  za pola karnego zawodnika z Malborka. Nasza drużyna dążyła do odrobienia strat, ale zabrakło szczęścia i czasu.
W drugim meczu nasza drużyna spotkała się z  drużyną z Kartuz. W tym meczu nasi zawodnicy zagrali już znacznie lepiej, było więcej składnych akcji. Brakowało tylko skuteczności, było widać już większe zaangażowanie i wolę walki. Mimo kilku sytuacji z obu stron mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym 0:0. W ostatnim meczu grupowym spotkaliśmy się z drużyną ze Stężycy. Na ten mecz nasi zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani i  od samego początku ruszyli do ataku. Walczyli na całym boisku, nie odstawiali nóg do czego nas przyzwyczaili. Mecz przenosił się z jednej bramki pod drugą, po jednej z akcji i przechwycie piłki w środku pola na strzał z dalszej odległości zdecydował się Gracjan Mański. Piłka po jego strzale wpadła za
kołnierz bramkarza ze Stężycy, zapanowała wielka radość w naszym zespole. Do końca pozostało jeszcze kilka minut, a drużyna ze Stężycy nie zamierzała rezygnować  z doprowadzenia do remisu. Tuż przed końcem  meczu zawodnik drużyny przeciwnej ograł naszego obrońcę, i w sytuacji sam na sam nie trafił do naszej bramki. Dzięki tej wygranej nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie.
W fazie pucharowej Przyszło zmierzyć się nam z Pruszczem Gdańskim. Mecz ten nie ułożył się po naszej myśli, drużyna z Pruszcza atakowała nas dużym pressingiem nie pozwalała na rozgrywanie piłki. Próby kontrataków kończyły się szybkim odebraniem piłki przez naszych rywali. Po dalekim wykopie piłki napastnik rywali urwał się naszym obrońcom i ratujący akcję Paweł Szach faulował w polu karnym zawodnika Pruszcza. Sędzia podyktował rzut karny, a na bramkę zamienił go zawodnik przeciwnika.
Zawodnicy starali się  odrobić stratę, ale nasze ataki były z łatwością rozbijane przez przeciwnika. Po rzucie rożnym przeciwnicy strzelili drugiego gola rozstrzygając wynik meczu.
Podsumowując cały turniej trenerzy i rodzice liczyli na troszkę więcej.
Skład naszego zespołu: Wojciech Chrzan, Kamil Dułak, Szymon Nowakowski, Kacper Treder, Adam Wolski, Kacper Kozłowski, Gracjan Pyra, Dominik Szyca, Paweł Szach, Ksawery Gański, Gracjan Mański, Aleksander Treder.

 

DSC09930

 

DSC09937

 

DSC09946

 

DSC09957

 

DSC09984

 

DSC09992

 

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30