• Składka

Polecamy

powiat bytowski

 logo bytowa

 Logo Orlen forma podstawowa pozytyw

   Orlen program logo

 

 Logo 2016-01

 

bm-horse-logo-1497440889 1

 ekocolor

 chtreder-logo

 

pobrane

 

 logo

 cuk1          

dąbie

PLJ D1 U2 Bytów - AP KP Gdynia 0:0

Remis na początek
W pierwszej kolejce I Ligi Wojewódzkiej Młodzik D1 drużyna U-2 Bytów 2004r. zremisowała 0:0  AP KP Gdynia. Początek meczu nasi zawodnicy zaczęli obiecująco, zgodnie z zaleceniami trenera presingiem na całym boisku.

Pierwsze 20 minut meczu należało do naszej drużyny, która atakowała skrzydłami nie dając wyjść przeciwnikowi z własnej połowy. W tym okresie powinniśmy prowadzić minimum dwiema bramkami. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali Gracjan Pyra, który nie trafił w piłkę mając tylko bramkarza przed sobą. Strzałem głową mógł bramkę zdobyć też Kamil Dułak tylko nieczysto trafił w piłkę. Strzał z kąta Filipa Kryckiego obronił bramkarz gości. Po tym okresie gra się wyrównała. Goście mogli pokusić się o bramkę, gdy sam na sam z Wojtkiem Chrzanem wyszedł jeden z zawodników z Gdyni. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł nasz bramkarz. Druga połowa zaczęła się od śmielszych ataków drużyny gości, ale czujna obrona naszego zespołu nie dała się zaskoczyć. Tego dnia bardzo dobrze dysponowani byli bramkarze obu ekip, którzy udanie interweniowali po strzałach jednych czy drugich zawodników. Bramkarza gości próbował zaskoczyć też Szymon Nowakowski z rzutu wolnego, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką. Natomiast kolejną sytuację sam na sam wybronił nam Wojtek Chrzan. Jeszcze po wrzutce z kąta Kamila Dułaka piłka mogła zaskoczyć bramkarz gości, który z trudem obronił piłkę lecącą w bramkę. Cała drużyna rozegrał dobre spotkanie, brakowało tylko zimnej krwi pod bramką. Ogólnie mecz na remis z przewagą naszego zespołu. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna w następnej kolejce będzie bardziej skuteczna i zaowocuje to pierwszym zwycięstwem. Następny mecz nasza drużyna rozegra w niedzielę  4 września w Udorpiu o godz. 11.00 z Wierzycą Pelplin.  

Skład  U2 Bytów:  Wojciech Chrzan, Aleksander Masternak, Gracjan Mański, Adam Wolski, Szymon Nowakowski, Kamil Dułak Filip Krycki, Aleksander Treder, Gracjan Pyra, Kacper Skoneczny, Kacper Treder, Ksawery Gański, Denis Kiedrowski, Kamil Wroński, Jakub Mielewczyk.

 

DSC06378

 

DSC06401

 

DSC06405

 

DSC06428

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego linku do komponentu iCagenda!
◄◄
►►
czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30