logo

cuk1

dąbie

Junior E1 grupa 6 (drugi turniej)

Drugi turniej SKO Junior E1 grupa 6 odbył sie na boisku "Orlik" w Bytowie. Pierwszy mecz w wykonaniu naszej drużyny był super, zawodnicy rozgrywali dużo kombinacyjnych akcji

, lecz zawodnicy z Rzeczenicy nie chcieli łatwo sprzedać skóry, jednakże po dwóch trafieniach Oliego, który wykończył piękne zespołowe akcje, z przerwę schodziliśmy prowadząca 2:0. Po przerwie Kapi wykorzystał nieporozumienie obrońców Drzewiarza i podwyższył na 3:0, z przeciwnika zeszła para, a nasi po strzałach Liska, Góriego i Szymka dobili przeciwnika do końca.
W drugim naszym meczu tego dnia spotkaliśmy się z drużyną Czarni Czarne, pamiętając poprzednią kolejkę wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz, co dało się odczuć od samego początku meczu. Gra toczyła się przeważnie w środkowej części boiska i ciężko zarówno naszym jak i przeciwnikowi było się przedostać po bramkę. W piątej minucie spotkania lewą stroną urywa się naszej obronie napastnik z Czarnego, lecz dośc szybko naprawiamy błąd i kończy się na strachu. Parę chwil po tym zdarzeniu mamy rzut wolny, a mocno bita przez Liska piłka uderza w słupek i dalej nie ma bramki, takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania. Druga połowa w początkowej fazie nie różni się niczym od pierwszej, dużo walki w środkowej części boiska, mało bramkowych sytuacji, na 4 minuty przed końcem mamy rzut wolny, do piłki podchodzi Lisek i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę daje nam prowadzenie, po ty fakcie zawodnicy z Czarnego nie zagrozili naszej bramce ani razu, my mieliśmy jeszcze kilka akacji, lecz wynik do końca nie uległ już zmianie.
Trzeci mecz był spotkaniem do jednej bramki, Start nie zagroził nam ani razu, a strzelona przez nich bramka, była efektem zabawy w obronie naszych zawodników. Ale po kolei Lisek 1:0, Kapi 2:0, do przerwy tylko 2:0, a winno być o wiele więcej. Po przerwie strzela Kapi i Lisek mamy 4:0, na polecenie trenera Tomka, nasi zawodnicy zaczynają grać na dwa kontakty, co daje w rezultacie piękne i efektownie wyglądające akcje, po jednej z nich i faulu na naszym zawodniku w polu karnym mamy „wapno". Do egzekucji podchodzi nasz bramkarz Kamil i strzałem w okienko podwyższa wynik na 5:0, jego pierwsza bramka turniejowa.. W tym momencie następuje rozluźnienie w naszych szeregach, czego wynikiem jest wspomniana wcześniej bramka dla Startu. Po ostrej reprymendzie trenera, nasi wzięli się do roboty i po bramce Kapiego ustalili wynik spotkania na 6:1

U-2 Bytów - Drzewiarz Rzeczenica 6:0
(Pawłowski Oliwier x2, Wrzesiński Kacper, Flis Bartosz, Góra Maciej, Sobisz Szymon)

Start Miastko - Czarni Czarne 0:3

Start Miastko - Drzewiarz Rzeczenica 1:2

U2 Bytów - Czarni Czarne 1:0