28 września 2013 r. w Bytowie odbył się pierwszy turniej rocznika 2005 w ramach „LOTOS Ligi”. Gospodarzem zawodów była drużyna U-2 Bytów. Turniejowe zmagania zostały rozegrane na dwóch boiskach. Pierwsza grupa rywalizowała na "Orliku" przy Szkole Podstawowej nr. 2, natomist druga na "Orliku" przy Liceum Ogólnokształcącym. W turnieju wzięło udział ok. 120 chłopców z Bytowa, Gdańska, Chojnic, Starogardu Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego oraz Ustki. Zawodnicy rozegrali 30 meczy w dwóch grupach. Zmagania na boiskach trwały prawie pięć godzin. Poniżej przedstawiamy wyniki.
Boisko "Orlik" Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie
Klasyfikacja końcowa
|
drużyna |
pkt. |
bramki |
|
|
1. |
Lechia Gdańsk |
13 |
13-0 |
|
2. |
KP Starogard Gdański |
10 |
7-4 |
|
3. |
Chojniczanka Chojnice |
7 |
6-8 |
|
4. |
U-2 Bytów |
5 |
3-5 |
|
5. |
Jantar Ustka |
4 |
0-1 |
|
6. |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 |
2-13 |
Boisko "Orlik" Liceum Ogólnokształcące w Bytowie
|
drużyna |
pkt. |
bramki |
|
|
1. |
Lechia Gdańsk |
15 |
23-0 |
|
2. |
Chojniczanka Chojnice |
9 |
9-8 |
|
3. |
Jantar Ustka |
9 |
5-8 |
|
4. |
KP Starogard Gdański |
7 |
4-8 |
|
5. |
U-2 Bytów |
2 |
1-8 |
|
6. |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 |
1-11 |
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
|
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
|
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
|
29 |
30 | |||||
Adres:
Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy U2
ul. Domańskiego 13
77-100 Bytów
email: kontakt@u2bytow.pl