logo

cuk1

dąbie

Inauguracja rozgrywek Junior D2

W niedzielę 6 września 2015r. zawodnicy U2 rocznika 2004 rozpoczęli kolejny sezon rozgrywkowy. Ze względu na położenie geograficzne trafiliśmy do grupy 2 w okręgu słupskim, wraz z Chojniczanką Chojnice, Kolejarzem Chojnice, Liderem Rychnowy, AP Przechlewo i Lipniczanką II Lipnica.

Dla przypomnienia, w rozgrywkach w tej kategorii wiekowej na boisku występuje bramkarz i 8 zawodników w polu. Boisko jest krótsze gdyż bramki są ustawione na linii pola karnego. Mecze trwają 2x30 minut.
W pierwszym meczu drużyna U2 podejmowała u siebie, (a dokładnie w Udorpiu gdyż tam będą rozgrywane mecze domowe) zawodników z Lipnicy.
Nasi chłopcy od początku zdominowali swoich rywali efektem czego były kolejno strzelane bramki, po 4 w każdej części gry. W tym czasie zawodnikom Lipniczanki sporadycznie udawało się przedostać na połowę naszej drużyny. Ostatecznie mecz zakończył się okazałym zwycięstwem 8:0.